دیالوگ - سیاست حفظ اسرار

این سیاست توضیحی است که چگونه اطلاعات شما در تالار گفتمان دیالوگ ثبت و نگهداری می‌شود.
اطلاعات شما به دو روش جمع آوری می‌شوند،
اول، جستجو در تالار گفتمان دیالوگ موجب ایجاد کوکی هایی می‌شود که فایل های کوچکی هستند و به فایل های موجود در مرورگرتان بارگیری می‌شوند.
دوم، کوکی اول فقط حاوی هویت شما می‌باشد .(در سطور بعدی به عنوان نام کاربری شما یاد خواهد شد) و در صورت بی هویت بودن (نداشتن نام کاربری), به صورت خودکار توسط ما به عنوان میهمان فراهم شده است. کوکی سوم هنگام جستجوی موضوعات ایجاد میشود و اطلاعاتی از قبیل مشخص کردن موضوعات خوانده شده را ذخیره میکنند. که در صورت تمایل می‌توانید با حذف کوکی‌ها به تازه‌سازی و از میان رفتن عناوین ضبط شده سرعت ببخشید.
ممکن است تالار گفتمان دیالوگ در حین جستجو ،کوکی های خارجی هم ایجاد کند. با این وجود این کوکی ها خارج از حوزه این سند که صفحات ایجاد شده توسط ما را پوشش میدهد،قرار دارند.
راه دوم جمع آوری اطلاعات از شما،اطلاعاتی است که شما به ما ارسال میکنید. این اطلاعات ممکن است وجود نداشته باشد
اکانت یا نام کاربری شما داری هویت منحصر به فردی است، کلمه عبور (در سطور بعدی به عنوان کلمه عبور شما”یاد خواهد شد.) و ایمیل شخصی و معتبر. (در سطور بعدی به عنوان “ایمیل شما” یاد خواهد شد) اطلاعات اکانت شما است که توسط (دیالوگ) و شرکت توسعه دهنده حفاظت از اطلاعات شرکتی که ما را میزبانی میکند،حفاظت میشود. این حفاظت شامل نام کاربری،کلمه عبور،ایمیل و سایر اطلاعات اجباری و اختیاری در حین ثبت نام است. در هر موردی می‌توانید انتخاب کنید که کدام اطلاعات به عموم نمایش داده شود و کدام یک به عموم نمایش داده نشود. و همچنین می‌توانید در اکانت خود ایمیل های تولید شده را شخصی سازی کنید.
کلمه عبور شما کدگذاری می‌شود. (هش یک طرفه) بنابر این کلمه عبور وارد شده همواره امن می‌باشد. با این وجود،توصیه می‌شود که از یک کلمه عبور در چند وبسایت استفاده نکنید. کلمه عبور به معنی دسترسی به اکانتتان در دیالوگ می‌باشد، بنابر این از کلمه عبور خود محافظت کنید،هیچکس تحت هیچ شرایطی در دیالوگ, یا هر وبسایت دیگری مجاز به پرسیدن کلمه عبور شما نیست. اگر کلمه عبورتان را فراموش کردید،بر روی لینک “کلمه عبورم را فراموش کرده ام، کلیک کنید. این بخش از شما نام کاربری و ایمیلتان را خواهد خواست تا تالار گفتمان دیالوگ بتواند کلمه عبور جدیدی به شما ارسال کند و اکانتتان دوباره در دسترس قرار بگیرد.
در صورت بروز مشکلات راه‌های ارتباطی بسیاری تدارک دیده شده است که می‌توانید از این راه‌ها برای مطرح کردن مشکلات خود با ما استفاده کنید.
تالار گفتمان دیالوگ